Tarcza finansowa 1.0 4

 

Kancelaria Radców Prawnych Licht & Przeworska  zaprasza wszystkich członków Północnej Izby Gospodarczej Szczecin na bezpłatne w czasie  pandemii porady prawne w każdy poniedziałek w godzinach 10.00-11.00.

W celu skorzystania z konsultacji prosimy przesłać zgłoszenie na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przesłanym zgłoszeniu prosimy wskazać problem bądź pytanie prawne oraz dane kontaktowe.

Kancelaria Radców Prawnych „Licht & Przeworska” działa na rynku szczecińskim od 20 lat. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowej obsługi przedsiębiorców, w tym w języku angielskim. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa zamówień publicznych oraz prawa budowlanego, prowadząc jednocześnie obsługę inwestycji budowlanych.  Na gruncie prawa handlowego świadczymy usługi m.in. w zakresie fuzji i przejęć.  Chcąc zagwarantować Klientom komfortowe warunki obsługi prawnej oraz pomoc praktyczną w rozwijaniu prowadzonych działalności gospodarczych i spółek, stale współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcami (w tym z biegłymi sądowymi), pracownikami naukowymi wyższych uczelni.

 

Więcej informacji na naszym profilu na facebooku: https://www.facebook.com/lichtprzeworskakancelaria

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Baner IKW luty2021 1140x320 kopia