Opłata wynosi tylko 1 od wartości wadium 3

KOMPETENCJE INTERPERSONALNE LIDERA/ MENEDŻERA W ŚWIECIE VUCA

Rejestracja na cykl szkoleń: zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc ograniczona!

III MODUŁ (III SPOTKANIE) 18.11.2021r.

1. Zarządzanie zmianą organizacyjną.
  2. Sztuka radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym.
  3. Podsumowanie – indywidualny Action Plan.

Cel:

- poszerzenie samoświadomości intra- i interpersonalnej w roli lidera/menedżera/przywódcy

- wymiana dobrych praktyk biznesowych

- budowanie sieci merytorycznych kontaktów osobistych

Korzyści

• Poznanie swoich naturalnych predyspozycji osobowościowych – mapa kompetencji w roli lidera
  • Uporządkowanie i zaktualizowanie wiedzy z zakresu zarządzania
  • Sporządzenia swojego Action Plan w obszarze ścieżki edukacyjnej / zawodowej
  • Poznanie (poszerzenie wiedzy) wiedzy nt. skutecznych metod psychologicznych wykorzystywanych w biznesie

III MODUŁ (III SPOTKANIE) 18.11.2021r.

1. Zarządzanie zmianą organizacyjną.
  2. Sztuka radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym.
  3. Podsumowanie – indywidualny Action Plan.

Trener

Elżbieta Stelmach - Praktyk Analizy Transakcyjnej I Certyfikowany Trener narzędzia FRIS® I Trener biznesu I Coach kariery i Coach kryzysowy I Certyfikowany trener narzędzia Super Skills I Konsultant narzędzia FACET5 I twórca Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia, które prowadzi od 1996r.

Współpracuje z uczelniami wyższymi jako trener/szkoleniowiec i wykładowca na studiach podyplomowych, m.in. PUM, WSB, US, Akademia Morska oraz wykładowca studiów MBA Koźmińskie dla Akademii Leona Koźmińskiego.

Pracuje w firmach z branż: IT, usługowych, produkcyjnych, handlowych, tworząc programy rozwojowe, budując strategie rozwoju pracowników i menedżerów, oraz kompetencje społeczne. Wśród jej klientów są również jednostki administracji publicznej, sądy, uczelnie oraz placówki oświatowe.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu efektywnej komunikacji, negocjacji, autoprezentacji i wystąpień publicznych, budowania i zarządzania zespołem, asertywności, analizy transakcyjnej w biznesie, stresu i wypalenia zawodowego, coachingu, dla kadry zarządzającej,  pracowników, urzędników, sędziów, nauczycieli, dyrektorów, uczniów, studentów.

Współpracuje z uczelniami wyższymi jako wykładowca na studiach podyplomowych, m.in. WSB, US,  ALK MBA. Jest pomysłodawcą kierunku: Coaching i facylitacja w edukacji/ Coaching i facylitacja w biznesie, Akademia Rozwoju Osobistego, Doradztwo Zawodowe i Psychospołeczne, Organizacja i Zarządzanie w Oświacie. Pełniła na nich również rolę opiekuna merytorycznego, trenera, egzaminatora i superwizora.

Posiada 16 – letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami i organizacjami w oświacie (dyrektor szkoły) oraz w branży turystycznej.

Zajmuje się też diagnozowaniem potencjału i predyspozycji zawodowych młodzieży I dorosłych pomagając im kształtować drogę edukacyjną i zawodową.

W ostatnich latach prowadziła szkolenia, doradztwo lub konsulting, m.in. dla: Kongsberg, FIEGE, Auchen, Salony Jubilerskie Terpiłowski, Sklep internetowy MIRAT, inProjects, Werin, Technopark, Avida, Spaas Candles Poland, Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Północna Izba Gospodarcza, Stargardzka Izba Gospodarcza, PUM, WSB, UAM, US, PFP, CSP Customer Services Polska, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie, OPEN MIND, WFOŚiGW, GDDKiA, Sąd Apelacyjny, Sąd Okręgowy, Sądy Rejonowe, Urząd Marszałkowski, Urząd Miejski.

Absolwentka Szkoły Analizy Transakcyjnej w Poznaniu, oraz „Education via Autonomy” – szkolenia i superwizja rozwijania kompetencji trenerskich w nurcie Analizy Transakcyjnej. Ukończyła też Akademię Coachingu Kryzysowego,  Studia Podyplomowe „Coaching” na WSB w Poznaniu, „Psychologiczne Doradztwo Zawodowe i Personalne” i „Psychologię w zarządzaniu” na UAM, „Socjoterapia i profilaktyka uzależnień” na US.

_________________________________________________________________________________

Działanie jest współfirnansowane ze środków otrzymanych z budżetu województwa Zachodnipomorskiego.