-

HACKATHON

CENTRUM INICJATYW GOSPODARCZYCH ZAPRASZA NA WYJĄTKOWY HACKATHON, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 5 I 6 LISTOPADA W CENTRUM KULTURY STUDENCKIEJ “KREŚLARNIA” W KOSZALINIE. TO WYDARZENIE INNE NIŻ WSZYSTKIE, KTÓRE ŁĄCZY NOWE TECHNOLOGIE I POKAZUJE CI JAK PRZEŁOŻYĆ POMYSŁY NA DZIAŁAJĄCY BIZNES.

Dołącz do jednej ze ścieżek tematycznych i stwórz rozwiązanie, które zapobiegnie lub zminimalizuje skutki kryzysów występujących na Pomorzu Zachodnim! Znajdź funkcjonujące rozwiązanie w odpowiedzi na:

–        Kryzys klimatyczny

–        Kryzys gospodarczy

–        Kryzys społeczny

Wydarzenie przewiduje 2 dni dynamicznej pracy zespołów pod okiem mentorów, której finałem będzie zaprezentowanie swoich projektów przed jury. Najlepsze z nich otrzymają nagrody.

W czasie wydarzenia uczestnicy opracują innowacyjne rozwiązania antykryzysowe i przetestują, czy przyjęte hipotezy biznesowe odpowiadają na rzeczywiste potrzeby odbiorców. Nie musisz być programistą, żeby wziąć udział!

To już druga edycja wydarzenia realizowanego w ramach projektu pn. „Pomorze Zachodnie – gdzie biznes łączy się z nauką”. Pierwsza odbyła się w czerwcu w Szczecinie, gdzie uczestnicy zmierzyli się z wyzwaniami mającymi na celu pomoc osobom dotkniętym wojną w Ukrainie

Szczegóły i formularz zapisów znajdziesz pod linkiem: http://startupacademy.pl/hackathon-zaprojektuj-przyszlosc/

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 października!

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu pn. „Pomorze Zachodnie – gdzie biznes łączy się z nauką” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.