fbpx

Zapraszamy wszystkich Przedsiębiorców na kolejne spotkania online z cyklu Przedsiębiorcy- Przedsiębiorcom.

20 maja 2020 roku (środa) o godzinie 12:00 odbędzie się webinar pt. "Bezpieczny powrót do pracy - nowe przepisy oraz obowiązkowe procedury w dobie Covid-19 - kompendium prawa dla Pracodawców".
Naszym ekspertem będzie Pani Patrycja Lubieniecka z Patrycja Lubieniecka Kancelaria Prawna.

W czasie spotkanie omówione zostaną takie kwestie jak:
- praca zdalna,
- podstawa prawna do mierzenia temperatur oraz zbierania oświadczeń o stanie zdrowia,
- wymogi nałożone przez GIS, PIP na pracodawców.

Spotkamy się online - link zostanie przesłany po potwierdzeniu rejestracji.

Północna Izba Gospodarcza Koszalin w związku z pandemią koronawirusa i ograniczeniami związanych z kwarantanną przygotowała możliwość spotkań dla przedsiębiorców na komunikatorze online.
Naszym zamierzeniem jest, aby przedsiębiorcy mogli rozmawiać i wymieniać się doświadczeniami, a tym samym chcemy wspierać przedsiębiorców w rozwoju swoich firm nie tylko zrzeszonych w Północnej Izbie Gospodarczej w Koszalinie. Przygotowaliśmy platformę do wymiany spostrzeżeń i głosów. W czasie dyskusji postaramy się pomóc przedsiębiorcom w kwestiach związanych ze zmianami i prowadzeniem działalności. Naszym zamierzeniem jest, aby przedsiębiorcy mogli ze sobą rozmawiać i wymieniać się wiedzą, a także wzajemnie wspierać.

Jeżeli wcześniej nie korzystaliście Państwo z platformy Zoom- prosimy o wcześniejsze kliknięcie w link i sprawdzenie ustawień.

Jeśli macie Państwo jakieś propozycje i pomysły dotyczące kolejnych webinarów, które pomogą Państwu w prowadzeniu działalności np. wypełnić prawidłowo wniosek m.in. Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Powiatowego Urzędu Pracy, ZUS, Urzędu Skarbowego, czy pożyczki w ramach Polskiego Funduszu Rozwoju proszę o kontakt z biurem PIG Koszalin pod numerem telefonu 733-837-300 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.