Opłata wynosi tylko 1 od wartości wadium 3

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego przygotował dla Państwa ofertę pożyczki płynnościowej, która jest instrumentem finansowym wchodzącym w skład Zachodniopomorskiego Pakietu Antykryzysowego.

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego jest Instytucją Otoczenia Biznesu, która od blisko 30 lat z sukcesem rozwija mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, Podmioty Ekonomii Społecznej czy grupy producentów rolnych. W naszej ofercie znajdują się atrakcyjne programy pożyczkowe pozwalające realizować nowe przedsięwzięcia. Więcej informacji o Nas jako o wiarygodnym partnerze znajdą Państwo na stronie: www.frw.pl

Nieruchomość na wynajem!

Program Akademia Lidera 2.0 to pakiet bezpłatnych szkoleń w formie warsztatów, dla osób powyżej 30. roku życia, z terenu Szczecińskiego Obszaru Metropolitarnego oraz powiatu gryfickiego, będący częścią projektu "Pigułki kompetencji ZPSB". Program AL 2.0 służyć ma rozwojowi kompetencji, aby przeciwdziałać stagnacji edukacyjnej i społecznemu wykluczeniu. Opracowane specjalnie dla projektu, tematyczne szkolenia będą realizowane w siedzibie wydziałów Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu – w Szczecinie, Gryficach, Stargardzie i Świnoujściu.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców