Opłata wynosi tylko 1 od wartości wadium 3

Program Akademia Lidera 2.0 to pakiet bezpłatnych szkoleń w formie warsztatów, dla osób powyżej 30. roku życia, z terenu Szczecińskiego Obszaru Metropolitarnego oraz powiatu gryfickiego, będący częścią projektu "Pigułki kompetencji ZPSB". Program AL 2.0 służyć ma rozwojowi kompetencji, aby przeciwdziałać stagnacji edukacyjnej i społecznemu wykluczeniu. Opracowane specjalnie dla projektu, tematyczne szkolenia będą realizowane w siedzibie wydziałów Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu – w Szczecinie, Gryficach, Stargardzie i Świnoujściu.

Program składa się z 4 szkoleń: "Marketing i nowe media" - program kształtujący kompetencje ICT, kreatywność i znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacyjno-informatycznych; "Design Thinking" - program kształtujący kompetencje związane z kreatywnością w biznesem, empatią, rozwiązywaniem problemów oraz włączaniem grup docelowych w planowane rozwiązania; „Szczupłe i zwinne zarządzanie" - program kształtujący kompetencje związane z kreatywnością w biznesem, rozwiązywaniem problemów oraz wykorzystywanie nowoczesnych metod zarządzania przedsiębiorstwem; "Przywództwo" - program kształtujący kompetencje związane z komunikacją interpersonalną, zarządzaniem zespołem, kształtowaniem ścieżki rozwoju.

DLA KOGO?

Do działu w projekcie zapraszamy osoby powyżej 30. roku życia, które chcą samodzielnie rozwijać kompetencje kluczowe, które zamieszkują lub pracują na terenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego (zobacz mapkę) - m. Szczecin, m. Stargard, m. Świnoujście, powiat stargardzki, goleniowski, policki, a także dodatkowo z terenu powiatu gryfickiego.

Zapraszamy wszystkich chętnych, spełniających warunki udziału, przy czym pierwszeństwo przy naborze będą miały osoby niepełnosprawne, osoby 45+ oraz osoby niekorzystające w ostatnim roku z działań edukacyjnych.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

• Oferujemy atrakcyjną, warsztatową formę zajęć, dopasowaną do oczekiwań osób dorosłych z doświadczeniem zawodowym.
  • Przekonaj się, że proces uczenia się na każdym etapie życia jest ciekawym wyzwaniem, a uczelnia jest nie tylko miejscem kształcenia formalnego, ale także miejscem gdzie można zdobywać nowe kompetencje przez całe życie.
  • Wzmocnij swoje kompetencje o umiejętności poszukiwane na rynku pracy, a szczególnie:
    • biegłe wykorzystanie social mediów w marketingu,
    • kreatywność dla opracowania nowych usług i rozwiązań biznesowych,
    • zwiększanie skuteczności i sprawności przebiegu procesów w firmie,
    • zestaw kompetencji dojrzałego lidera,
    • znajomość nowych metod zarządzania i rozwiązywania problemów.
  • Sprawdź się w nowych sytuacjach, poznawaj sposoby skutecznej realizacji planów.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę: https://al20.zpsb.pl/