-

Przedsiębiorco, odzyskaj płynność finansową I Zachodniopomorski Pakiet Antykryzysowy I Nawet do 250 tys. złotych!

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego przygotował dla Państwa ofertę pożyczki płynnościowej, która jest instrumentem finansowym wchodzącym w skład Zachodniopomorskiego Pakietu Antykryzysowego.

Głównym celem jest sfinansowanie wydatków związanych z utrzymaniem bieżącej działalności i zapewnieniem płynności finansowej.

Adresaci: przedsiębiorcy z siedzibą na terenie województwa zachodniopomorskiego, działających w sektorach szczególnie dotkniętych COVID-19, w tym: transport, turystyka, kultura, hotelarstwo, handel detaliczny, gastronomia.

Przeznaczenie pożyczki: na wynagrodzenia pracowników, zobowiązania publiczno-prawne i handlowe, koszty użytkowania infrastruktury, zatowarowanie i półprodukty, koszty administracyjne, zakup drobnego wyposażenia.

Główne parametry pożyczki: maksymalna kwota pożyczki wynosi do 250 000,00 zł*, maksymalny okres spłaty – do 60 miesięcy, oprocentowanie – od 0,15 %, karencja w spłacie – do 6 miesięcy w dowolnym momencie trwania pożyczki, brak opłat i prowizji, brak wkładu własnego, minimum formalności, krótki czas rozpatrzenia wniosku!

Sprawdź ofertę: https://frw.pl/pozyczka-plynnosciowa-zachodniopomorskie/

Złóż wniosek online: https://wnioski.frw.pl/

Zapraszamy do kontaktu z biurem w Szczecinie: ☎91 82 28 028, ?biuro.zachodniopomorskie@frw.pl

Zapraszamy do kontaktu z biurem w Wałbrzychu: ☎74 66 44 810, ?biuro@frw.pl

*Przyznanie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej analizy zdolności kredytowej. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego