Social Media jako wsparcie sprzedaży

Spotkanie on-line

Godzina: 9-15

Zakres szkolenia

• Zapomniane podstawy komunikacji w mediach społecznościowych,

• Facebook jako narzędzie generowania sprzedaży,

• Instagram, Facebook, LinkedIn - kiedy wybrać jakie medium,

• Marketing treści

______________________________________________________________________________________

Agencja know.it istnieje od 2009 roku. Obsługuje firmy na terenie Polski i zagranicą. Wykonaliśmy już ponad
8 000 zleceń. Naszymi usługami wspieramy sektor małych, średnich i dużych firm we  wszystkich branżach. Wspieramy także samorządy oraz organizacje pozarządowe.

Ponad 80% klientów trafia do nas z polecenia, co oznacza, że nasze usługi cieszą się dużym uznaniem. Na rynku wyróżnia nas wiedza i szerokie spektrum kompetencji, które pozwalają nam na reklamę i marketing patrzeć systemowo i perspektywicznie.

•  Tworzymy reklamę,

•  Budujemy komunikację w mediach społecznościowych,

•  Tworzymy rozwiązania internetowe,

•  Filmujemy i animujemy,

•  Organizujemy eventy i tworzymy trwałe marki w tym sektorze rynku.

•  Szkolimy

Prowadzący szkolenie ✅

Konrad Dembczyński

Konrad Dembczyńsk%69%2E%6A%70%67.jpg

• Spędził ponad 3 000 godzin szkoląc i ucząc.

• Od 2014 roku wykładowca Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie w dziedzinach społecznych, w tym także w zakresie marketingu, e-biznesu, mediów społecznościowych oraz grafiki i komunikacji  wizualnej.

•  W 2018 roku także na salach wykładowych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

• Od ponad 11 lat prowadzi własną agencję reklamową. Tworzy skuteczne kanały komunikacyjne i narzędzia sprzedażowe dla małych i średnich firm w Polsce i za granicą.

• Realizuje zlecenia z zakresu grafiki komputerowej, tworzenia rozwiązań internetowych, komunikacji marki z klientem w mediach społecznościowych, produkcji filmowych oraz badań opinii społecznej.

• Autor publikacji naukowych w dziedzinie nowoczesnych technologii, IT w marketingu małych i średnich firm oraz udziału mediów społecznościowych w promocji uczelni wyższych w Polsce i na świecie.

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 790 206 662

Logo knowit

Header_Szczecin.png