-

SZCZECIN BIZNES & HR – INSPIRACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW I MENADŻERÓW. RELACJA

Doskonali eksperci, świetna atmosfera i mnóstwo inspiracji dla przedsiębiorców i menadżerów dotyczących tego, jak prowadzić swoje firmy w trudnych czasach. Za nami jedno z najważniejszych gospodarczych wydarzeń tego roku w Szczecinie. Konferencję Szczecin Biznes & HR zorganizowała firma LSJ HR Group. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie – Prezes Hanna Mojsiuk oraz Wiceprezes Jarosław Tarczyński. 

      25 maja w Hotelu Courtyard by Marriott Szczecin odbyła się pierwsza po pandemicznej przerwie edycja wydarzenia łączącego networking, rozmowy o biznesie z HR-em. W gronie prelegentów znaleźli się m.in. Maria Rotkiel, Beata Tadla, Szymon Kudła czy Roman Borecki. Wśród poruszonych tematów znalazły się zagadnienia dotyczące rynku pracy, zarządzania w kryzysie czy komunikacji między menadżerami i pracownikami. Odbył się również panel dyskusyjny dotyczący efektu synergii w zespołach stworzonych przez pracowników z różnych krajów.

Previous

Next

        
– Udało nam się zgromadzić niesamowicie merytorycznych prelegentów, którzy podczas konferencji nie tylko dzielili się swoją wiedzą, ale wręcz zarażali energią do działania. Było bardzo merytorycznie, było z humorem, ale nie zabrakło także prawdziwych momentów wzruszeń – mówi organizatorka wydarzenia Katarzyna Opiekulska-Sozańska. – Potrzeba nam energii, motywacji do działania i relacji z innymi ludźmi. Mam nadzieję, że Szczecin Biznes & HR dostarczył uczestnikom wszystkich tych czynników – mówi Katarzyna Opiekulska-Sozańska, prezes zarządu LSJ HR Group, ekspertka rynku pracy. – Dla wielu przedsiębiorców było to pierwsze networkingowe spotkanie od czasu wybuchu pandemii. Tym bardziej czuć było chęć rozmawiania, nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń.

Previous

Next


O tym, jak wykorzystać kryzys jako szansę, mówiła podczas konferencji znana psycholog Maria Rotkiel.

    – Dla przedsiębiorców powoli staje się oczywiste, że kryzys jest szansą, ale to myślenie przyszło do nas dopiero w czasie pandemii. Przed koronawirusem zarządzanie kryzysem było tematem czysto teoretycznym, a teraz możemy już bez wątpliwości powiedzieć, że ten, kto przetrwał, jest na pewno silniejszy – mówiła Maria Rotkiel. 

Previous

Next


– Serdecznie gratuluję Katarzynie Opiekulskiej i jej zespołowi organizacji wydarzenia na bardzo wysokim merytorycznym poziomie. To wspaniałe, że przedsiębiorcy z Pomorza Zachodniego mieli okazję inspirować się wiedzą najlepszych ekspertów, jakich mamy w Polsce. To była wielka dawka inspiracji, wiedzy, ale i informacji jak radzić sobie w tych trudnych dla wszystkich przedsiębiorców czasach – mówi Hanna Mojsiuk, Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

   LSJ HR Group jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Firma wielokrotnie zaangażowana była w projekty organizowane przez naszą instytucję.