Opłata wynosi tylko 1 od wartości wadium 3

Konkurs Pracodawca Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego 2019 jest odpowiedzią na potrzebę rynku.

Dzisiejszy rynek to niewątpliwie rynek pracownika. Przedsiębiorstwa aby pozyskać odpowiednich pracowników muszą być aktywne na rynku. Dużą rolę odgrywa tu prestiż firmy oraz marka i zaufanie. Coraz częściej przy wyborze pracy decydują aspekty pozafinansowe. Wyróżnienie w postaci tytułu Pracodawca Roku niewątpliwie korzystanie wpłynie na wizerunek przedsiębiorstwa i wzbudzi zaufanie potencjalnych, przyszłych pracowników.

Tytuł Pracodawca Roku to wskazówka, gdzie warto pracować!

W projekt jest zaangażowana Północna Izba Gospodarcza, a także szereg lokalnych aktywistów, organizacje pozarządowe, a także Polska Fundacja Przedsiębiorczości, którzy od początku silnie wspierają inicjatywę. Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorców z naszego regionu, którzy stosują dobre praktyki w prowadzeniu swojej działalności gospodarczej. Istotą pomysłu nie jest tylko nagradzanie tych, którzy dają dobrą pracę, ale chęć pokazania także środowiska, firm w Szczecinie. Cały czas mówi się, że tu nie ma pracy i w Szczecinie nie warto zostawać. Trzeba ten zły stereotyp obalić. Chodzi o to żeby wspierać pracodawców i mobilizować ich do szerokiego rozwoju. Tytuł Pracodawcy Roku jest szczególnym wyróżnieniem za to, że Ci pracodawcy dołożyli wszelkich starań w kierunku aktywizowania rynku pracy, wykorzystywania zasobów ludzkich, rozwijania swojej kadry i prowadzenia rynkowej ekspansji.

Kategorie tegorocznej edycji Konkursu Pracodawca Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego 2019:

1. Zakład pracy do 50 zatrudnionych 

2. Zakład pracy od 51 do 250 zatrudnionych 

3. Zakład pracy powyżej 250 zatrudnionych 

4. Społeczna i charytatywna odpowiedzialność biznesu- firma aktywna lokalnie, wykazująca dbałość o środowisko, w którym działa

5. Rzemieślnik Roku

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek odbędzie się podczas Wielkiej Gali Północnej Izby Gospodarczej- 31 maja br. na Wałach Chrobrego
w Szczecinie. 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z biurem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie: 914860765 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców