Kolejna edycja Baltic Economic Congress już 1 października w Teatrze Polskim w Szczecinie!

3. Baltic Economic Congress to cztery bloki tematyczne:

• Europa, Finanse i Rozwój gospodarczy
• Innowacje, Turystyka i Współpraca nauki z biznesem
• Offshore, Transformacja energetyczna, Nowoczesne ciepłownictwo
• Inspiracje! – Konsekwentne budowanie wizerunku marki

W programie trzeciej edycji Baltic Economic Congress są debaty plenarne, spotkania branżowe, ciekawe wykłady oraz skuteczny networking. Nowością będzie Networking Zone – specjalnie przygotowana przestrzeń do jeszcze bardziej skutecznego nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Strefa Networking Zone będzie wzbogacona o mobilne studio fotograficzne, w którym każdy uczestnik kongresu będzie mógł bezpłatnie zrobić sobie profesjonalne zdjęcie biznesowe.

Wydarzenie rozpocznie debata inauguracyjna podsumowująca 20-letnią obecność Polski w strukturach Unii Europejskiej. Nie zabraknie również dyskusji w temacie nadchodzącej polskiej Prezydencji w Radzie UE. Planujemy zaprosić znakomitych gości, którzy podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Nadchodzący Baltic Economic Congress to wiele ciekawych debat plenarnych poruszających zróżnicowaną tematykę. Nie zabraknie tematów związanych z przeszłością i przyszłością inflacji w Polsce, czy perspektyw rozwoju polskiej gospodarki. Jednym z tematów kongresu będzie również współpraca nauki z biznesem, cyfryzacja, nowoczesne technologie i sztuczna inteligencja w biznesie. Nie moglibyśmy nie poruszyć tematu turystyki, która odgrywa bardzo ważną rolę na Pomorzu Zachodnim – przygotowaliśmy również panel dyskusyjny w temacie aktualnych trendów w turystyce sportowej na Pomorzu Zachodnim.

Blok III otworzy dyskusja panelowa „Szczecin – offshore’owa stolica Polski”. Będzie to również doskonała okazja do dyskusji nad trwającą transformacją energetyczną i ciepłowniczą w Polsce.

Tegoroczną edycję Baltic Economic Congress zakończy inspirujący powerspeech Jerzego Owsiaka. Specjalnie dla naszych gości Jerzy Owsiak wygłosi prelekcję „Metody i narzędzia konsekwentnego budowania wizerunku marki na podstawie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Festiwalu Przystanek Woodstock”. Nikt tak jak Jerzy Owsiak w swojej codziennej pracy nie udowadnia, że jeżeli coś wydaje się nieosiągalne – można to osiągnąć.

Zwieńczeniem 3. Baltic Economic Congress będzie uroczysta Gala Finałowa Konkursu Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2024, występ artystyczny zespołu aktorskiego Teatru Polskiego w Szczecinie oraz bankiet.

Bilety do nabycia: https://app.evenea.pl/event/3bec/

Z kodem LATO24 – zniżka 15%

Miejsce wydarzenia: Teatr Polski w Szczecinie.
Wejście od ulicy Jana z Kolna.