Niezwykle miło jest nam poinformować, że 22 czerwca br. o godzinie 18:30 w szczecińskim hotelu Radisson BLU (sala Vivaldi's - parter) odbędzie się finał konkursu "Szafiry przedsiębiorczości Unii Izb Łaby i Odry". 

Unia Izb Łaby i Odry działa na rzecz ponadgranicznej współpracy regionów Polski, Czech i Niemiec oraz skutecznego włączania interesów regionalnych gospodarek w krajowe i międzynarodowe projekty. Od 1 stycznia 2022r. Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie pełni rolę Sekretariatu Generalnego Unii Izb Łaby i Odry. 

Podczas wydarzenia uhonorujemy przedsiębiorców oraz instytucje publiczne wyróżniające się swoimi osiągnięciami na arenie międzynarodowej w następujących kategoriach: 

I kategoria – Odpowiedzialność społeczna

II kategoria – Współpraca transgraniczna

III kategoria – Innowacje

IV kategoria – Modelowa współpraca transgraniczna instytucji publicznych

Przedsiębiorstwa wciąż mogą zgłaszać swój udział w konkursie "Szafiry Przedsiębiorczości" organizowanym przez Unię Izb Łaby i Odry. Do ankiety zgłoszeniowej kandydat może dołączyć prezentację w formacie PowerPoint (maksymalnie 10 slajdów). Dopuszcza się również film, jednak czas jego trwania nie może przekraczać 5 minut. Załączniki należy przesłać na adres: kbonarska@polnocnaizba.pl

Formularz zgłoszeniowy ▶ https://bit.ly/rejestracjaSZAFIRY 

Regulamin konkursu ▶ 

Finał konkursu połączony będzie z kolacją biznesową dla przedsiębiorców z Polski, Niemiec oraz Czech. 

W związku z powyższym pragniemy zaprosić Państwa do uczestnictwa w nadchodzącym wydarzeniu.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o potwierdzenie swojego przybycia – najpóźniej do dnia 09.06.2023r., wysyłając potwierdzenie na adres e-mail: kbonarska@polnocnaizba.pl lub telefonicznie 790 621 662.

Program:

18:30 - Przywitanie gości 

18:50 - Wręczenie statuetek laureatom konkursu

19:20 – Występ jazzowy Tytusa Łajdeckiego i Michała Modrzyńskiego

 19:40 - Kolacja biznesowa