Eska Szczecin 1420x300px

W poniedziałek w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie odbyło się pierwsze otwarte spotkanie Klastra Przemysłów Kreatywnych. Wybrano podczas niego władze Klastra na dwuletnią kadencje. Przewodniczącym został ponownie Maciej Borowy. W rozmowie z naszym portalem zdradził on plany organizacji na najbliższy czas.

Tradycyjnie raz w roku organizujemy spotkanie dotyczace najbliższych działań i planów klastra dla wszystkich przedsiębiorców związanych z branżą przemysłów kreatywnych.

Zdecydowana większość opinii o inicjatywie jest pozytywna. Większość wystawców deklaruje udział w kolejnej edycji. Targi odwiedziło ok. 1200 osób. Relacje z targów ukazały się we wszystkichlokalnych mediach. Partnerzy i współorganizatorzy deklarują większe zaangażowanie w przyszłej edycji. Impreza świetnie się spięła budżetowo.

24 lutego br. w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin odbyła się konferencja prasowa na temat zbliżających się targów Peryskop. W spotkaniu udział wzięli: Maciej Borowy - Przewodniczący Klastra Przemysłów Kreatywnych, Jolanta Barczak - Akademia Sztuki, Aleksander Buwelski - Dyrektor Wydziału Obsługi Inwestorów i Biznesu Urzędu Miasta.

Baner IKW MAJ 2021 1140x320 kopia