-

Nie ma w Polsce trenera biznesu i szkoleniowca, który budzi tak wielkie emocje jak Mateusz Grzesiak! Jedno jest pewne – nikogo nie pozostawia obojętnym i nie można odmówić mu wielkiego talentu motywacyjnego i szkoleniowego. Już 21 września w Operze na Zamku będzie można wysłuchać powerspeech przygotowanego przez Mateusza Grzesiaka. Serdecznie zapraszamy!

Dlaczego Mateusz Grzesiak?

Bo to postać nietuzinkowa, charyzmatyczna, energetyczna i pełna emocji! Zależało nam, by powerspeech w roku 2023 był wykładem, który będzie połączeniem motywacji z ładunkiem wiedzy merytorycznej, a Mateuszowi Grzesiakowi nie można odmówić doświadczenia w pracy z biznesem i przedsiębiorcami. 

Jaki temat? 

Wykład Mateusza Grzesiaka nowis tytuł „Determinacja i świadoma droga do celu”. To zagadnienia uniwersalne dla wszystkich przedsiębiorców. Nikt, tak jak przedsiębiorcy nie wie, że bez determinacji nie ma możliwości osiągania sukcesów w biznesie. Świadoma droga do celu pomaga w pozbyciu się chaosu i skupieniu na najważniejszych sprawach w firmie. 

Inspiracje Mateusza Grzesiaka

Nie da się ukryć, że ostatnie miesiące to dla Mateusza Grzesiaka bardzo intensywny czas. Szkoli, uczy, prowadzi warsztaty, jest coachem i mentorem – na jego konferencjach, sesjach i wykładach pojawiło się w sumie ponad 100.000 ludzi, zdobywając wiedzę potrzebną w osiąganiu zamierzonych rezultatów osobistych i zawodowych. 

Prezes Hanna Mojsiuk o wykładzie Mateusza Grzesiaka:

Bardzo zależało nam, by wykład motywacyjny dał przedsiębiorcom, coś więcej niż tylko „self story” naszego prelegenta. Oczywiście bardzo cenimy sobie, jak inspirujące postaci dzielą się swoją biografią, obserwacjami i doświadczeniami, ale nasz pomysł na rok 2023 to wykład, który pozwoli gościom Baltic Economic Congress wyciągnąć z tego wykładu wiedzę do wdrożenia w swoich firmach. Potrzebujemy nowej motywacji do rozpoczęcia kolejnej jesieni. Wiemy, że sytuacja gospodarcza w kraju wymaga siły, determinacji i energii. Jestem przekonana, że dr Mateusz Grzesiak, jak mało kto, wie jak rozpalić w ludziach ogień, który pobudzi ich do działania. 

Bilety oraz agenda dostępne na stronie: app.evenea.pl/event/2bec/ 

PRZEDSIĘBIORCY ZRZESZENI W PÓŁNOCNEJ IZBIE GOSPODARCZEJ W SZCZECINIE MOGĄ SKORZYSTAĆ Z RABATU -20% UŻYWAJĄC KODU: IZBA23

Izba Szczecin