DEKLARACJA CZŁONKOWSKA Szczecin

Aby przystąpić do Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie należy jedynie wypełnić deklarację członkowską. Wypełnioną deklarację należy wysłać pocztą na adres biura lub skanem na adres e-mail twojcik@polnocnaizba.plPo wpłynięciu deklaracji, na podstawie danych w niej zawartych zostanie dla Państwa wystawiony i przesłany rachunek za składki członkowskie. 

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA koszalin

Aby przystąpić do Północnej Izby Gospodarczej (oddział w Koszalinie) należy jedynie wypełnić deklarację członkowską. Wypełnioną deklarację należy wysłać pocztą na adres biura lub skanem na adres e-mail pmodla@polnocnaizba.plPo wpłynięciu deklaracji, na podstawie danych w niej zawartych zostanie dla Państwa wystawiony i przesłany rachunek za składki członkowskie. 

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA dębno

Aby przystąpić do Północnej Izby Gospodarczej  (oddział w Dębnie)  należy jedynie wypełnić deklarację członkowską. Wypełnioną deklarację należy wysłać pocztą na adres biura lub skanem na adres e-mail debno@polnocnaizba.plPo wpłynięciu deklaracji, na podstawie danych w niej zawartych zostanie dla Państwa wystawiony i przesłany rachunek za składki członkowskie. 

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA DO POBRANIA