I BALTIC ECONOMIC CONGRESS
Szczecin, 20-21.09.2022

Niezwykle miło jest nam poinformować, że w dniach 20-21 września br., w Operze na Zamku w Szczecinie odbędzie się szereg wydarzeń będących zwieńczeniem Jubileuszu 25 - lecia Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.


Misją działań Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie - największej organizacji samorządu gospodarczego w Polsce jest działanie i tworzenie warunków na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Od 25 lat nasza Organizacja wspiera inicjatywy gospodarcze, promuje współpracę w ujęciu międzyregionalnym oraz międzynarodowym, a także aktywnie uczestniczy w środowiskach opiniotwórczych.


Pierwszy dzień Jubileuszu 25 - lecia Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie rozpocznie międzynarodowy Baltic Economic Congress, którego celem jest dyskusja, wymiana poglądów, poznanie najnowszych trendów gospodarczych oraz identyfikacja szans i zagrożeń rozwoju przedsiębiorstw. Zwieńczeniem pierwszego dnia będzie uroczysta Gala Jubileuszu 25 - lecia Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. To doskonała okazja, aby podsumować dotychczasową działalność naszej Organizacji, jej wieloletnie działania i pracę na rzecz przedsiębiorców.


Kliknij aby pobrać agendę wydarzenia: 


Zwieńczeniem pierwszego dnia będzie uroczysta Gala Jubileuszu 25 – lecia Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. To doskonała okazja, aby podsumować dotychczasową działalność naszej Organizacji, jej wieloletnie działania i pracę na rzecz przedsiębiorców. Podczas wieczornej Gali poznamy laureatów Konkursu Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego.

Ponadto, tego wieczoru zostaną wręczone wyjątkowe wyróżnienia – Buławy Nestora Przedsiębiorczości Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Nagrodę otrzymują wybitne osobistości, które całym swoim życiem pokazują, że sukces i droga na sam szczyt naznaczona jest ogromną pracą, zaangażowaniem i hartem ducha.

W części artystycznej specjalnie dla naszych gości wystąpi Piotr Cugowski oraz Chór Akademii Morskiej w Szczecinie. Po części artystycznej wszystkich naszych gości zapraszamy na bankiet.

Drugi dzień Baltic Economic Congress zostanie poświęcony najnowszym trendom w budownictwie, zrównoważonej gospodarce oraz sukcesji w biznesie (Fundacja Rodzinna jako sposób na długowieczność firmy). Na potrzeby naszych Partnerów dziedziniec Opery na Zamku w tym dniu zamieni się w centrum wystawiennicze.

Udział w wydarzeniu jest płatny. Bilety można kupić on-line na stronie: 
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/883467-1