II BALTIC ECONOMIC CONGRESS
Szczecin, 21.09.2023 - Opera na Zamku


Niezwykle miło jest nam poinformować, że już 21 września br., w Operze na Zamku w Szczecinie odbędzie się druga edycja Baltic Economic Congress. Tegoroczny kongres podzielony został na 3 bloki tematyczne: Gospodarka i przemysł; Finanse, inwestycje i współpraca transgraniczna oraz Inspiracje! 


Drugą edycję Baltic Economic Congress wzbogaci motywujący powerspeech dr MATEUSZA GRZESIAKA!


Misją działań Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie - największej organizacji samorządu gospodarczego w Polsce jest działanie i tworzenie warunków na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Od ponad 25 lat nasza Organizacja wspiera inicjatywy gospodarcze, promuje współpracę w ujęciu międzyregionalnym oraz międzynarodowym, a także aktywnie uczestniczy w środowiskach opiniotwórczych.


Udział w wydarzeniu jest płatny, link do biletów: https://app.evenea.pl/event/2bec/


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: rbabilo@polnocnaizba.plZwieńczeniem Kongresu będzie uroczysta Gala Finałowa Konkursu Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2023. Podczas wieczornej gali poznamy zwycięzców Konkursu, ponadto, zostaną wręczone wyjątkowe wyróżnienia – Buławy Nestora Przedsiębiorczości Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Wyróżnienie otrzymują wybitne osobistości, które całym swoim życiem pokazują, że sukces i droga na sam szczyt naznaczona jest ogromną pracą, zaangażowaniem i hartem ducha.

Część oficjalną Gali zakończy koncert KAYAH!

 Po części artystycznej wszystkich naszych gości zapraszamy na standing party w znajdującej się
w Operze na Zamku Galerii O.


AGENDA DO POBRANIA: 
P A R T N E R Z Y