-

RUSZA COROCZNA AKCJA „ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”!

Zachęcamy do tworzenia paczek dla podopiecznych Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie. W paczkach mogą znajdować się słodycze, zabawki oraz wszystko to, co zechcą Państwo podarować dzieciom w tym magicznym czasie. Prosimy o dostarczanie paczek do dnia 5 grudnia na adres Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie: al. Wojska Polskiego 86, 70-482 Szczecin.

Istnieje również możliwość zakupu dobrowolnej cegiełki w wysokości 25 zł, która w całości zostanie przekazana na zakup prezentów dla podopiecznych Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie. Wpłatę prosimy kierować na rachunek Fundacji Północnej Izby Gospodarczej, nr rachunku: 64 1020 4795 0000 9102 0292 8406, w tytule prosimy wpisać „darowizna – Mikołajki 2022„.

Tegoroczny finał akcji obędzie się w hotelu Novotel dnia 8 grudnia o godzinie 19:00. Uczestnicy będą świadkami występu artystycznego oraz zostaną zaproszeni na uroczystą kolację. Aby wziąć udział w evencie, prosimy o wyrażenie chęci uczestnictwa w wydarzeniu wieńczącym akcje wysyłając wiadomość na adres: jsobczynska@polnocnaizba.pl. Ilość miejsc jest ograniczona! 

Program eventu:

– Podsumowanie działań Izby w roku 2022,

– Podsumowanie akcji charytatywnej „Zostań Świętym Mikołajem”,

– Recital polskiej mistrzyni harfy Elżbiety Baklarz.