-

Szereg spotkań z przedsiębiorcami i władzami miasta

Prezydium Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie bierze udział w dużej ilości spotkań z przedsiębiorcami oraz władzami miasta i regionu.  – Od początku roku jesteśmy bardzo aktywni. Zależy nam na stałym kontakcie z przedsiębiorcami i wsłuchiwaniu się w ich głos. Takich spotkań odbywa się mnóstwo, są one bardzo merytoryczne i pozwalają nam jako instytucji otoczenia biznesu na lepsze wsłuchiwanie się w potrzeby przedsiębiorców – mówi Prezes Hanna Mojsiuk.

   Za nami spotkanie z władzami miasta w którym wzięli udział: Prezes Hanna Mojsiuk oraz wiceprezesi: Jarosław Tarczyński oraz Mirosław Sobczyk. Podczas spotkania padła propozycja organizowania regularnych spotkań przedsiębiorców z prezydentem miasta Piotrem Krzystkiem i zastępcą Michałem Przepierą odpowiedzialnym za gospodarkę, przedsiębiorczość i inwestycje.

  Od początku roku odbyły się także spotkania z Laurą Hołowacz, Prezesem Grupy CSL. Andrzejem Wojciechowskim, dyrektorem naczelnym grupy Polskiej Żeglugi Morskiej. Martinem Smetak, czyli Konsulem Honorowym Republiki Czech w Polsce. W ostatnich dniach Prezes Hanna Mojsiuk spotkała się także z Maciejem Twardowskim, dyrektorem zarządzającym firmą TTS Technologie Tworzyw Sztucznych.

   – To będzie aktywny rok. Północna Izba Gospodarcza rzuca sobie wiele wyzwań. Istotne będzie również przejęcie prezydentury w Unii Izb Odry i Łaby. To dla nas bardzo istotne i ekscytujące zadanie na rok 2022 – mówi Hanna Mojsiuk.