-

#Wspieramy Dzieci w Szpitalach

Niezwykle miło nam poinformować, że Fundacja Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie zaangażowała się we wsparcie Fundacji MARTEL, która działa na rzecz hospitalizowanych dzieci.

Fundacja MARTEL zajmuje się budową biblioteczek na wszystkich oddziałach dziecięcych w Polsce. Nie tylko stawia charakterystyczne regały w kształcie serca, ale także zapełnia je książkami i kolorowankami. Regularnie uzupełnia ich stan, by żaden mały pacjent nie odszedł od biblioteczki z pustymi rękoma i smutkiem na twarzy. Materiały umieszczane w biblioteczce są całkowicie darmowe. Nieograniczony dostęp do książek i kolorowanek to często jedyna radość, jaka spotyka hospitalizowane dzieci.

Jako Fundacja Północnej Izby Gospodarczej, chcielibyśmy wesprzeć Fundację MARTEL i przyłączyć się do akcji, przynoszącej tak wiele radości małym pacjentom. Nawiązaliśmy współpracę z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego w Szczecinie, przy ul. Unii Lubelskiej 1, którego Oddział Pediatrii, Hemato-Onkologii i Gastroenterologii Dziecięcej będziemy mogli zaopatrzyć w biblioteczkę. Aby było to możliwe niezbędne jest wsparcie patronów, którzy dzięki darowiznom wesprą nas zarówno w zakupie książek i kolorowanek, jak i w samej budowie biblioteczki.

W związku z powyższym pragniemy zaprosić Państwa do wsparcia inicjatywy i partycypację w kosztach jej organizacji.

Poniżej prezentujemy warunki współpracy:
Łączny koszt rocznego utrzymania biblioteczki to 10 200 zł.
Istnieje możliwość częściowego finansowego wsparcia, nie mniejszego jednak niż 3 000 zł.

Jeżeli zdecydują się Państwo na wsparcie oferujemy:

– Zamieszczenie materiału informacyjnego dotyczącego Sponsora w następujących miejscach:
• strona internetowa Północnej Izby Gospodarczej oraz Fundacji Martel
• media społecznościowe Północnej Izby Gospodarczej oraz Fundacji Martel (tj. facebook, instagram, LinkedIn)
– Zamieszczenie oznaczeń firmowych Sponsora (m.in. logo) przy biblioteczce,
– Zapewnienie możliwości wzięcia udziału przez Sponsora w konferencji prasowej dotyczącej przekazania biblioteczki na oddział (wyjątkiem są sytuacje, gdy dana konferencja nie może się odbyć ze względów sanitarnych w szpitalach).

Mamy nadzieję, że nasze zaproszenie spotka się z Państwa zainteresowaniem i zdecydują się Państwo na wsparcie akcji. Dzięki temu przeniosą Państwo ważne społecznie wartości na własną firmę oraz stworzą zaangażowanie emocjonalne u klientów i pracowników ale co najważniejsze, przyczynią się Państwo do radości dzieci, którym na co dzień towarzyszy lęk, ból oraz osamotnienie. To niewątpliwie najpiękniejszy prezent, który możemy dać małym pacjentom.

Jeśli będą Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt z biurem Izby: t. +48 535 051 399, anowak@polnocnaizba.pl