-

Zachęcamy do tworzenia paczek dla podopiecznych Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie. W paczkach mogą znajdować się słodycze, zabawki oraz wszystko to, co zechcą Państwo podarować dzieciom w tym magicznym czasie. Prosimy o dostarczanie paczek do dnia 5 grudnia na adres Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie: al. Wojska Polskiego 86, 70-482 Szczecin.

Istnieje również możliwość zakupu dobrowolnej cegiełki w dowolnie wybranej przez Państwa kwocie, która w całości zostanie przekazana na zakup prezentów dla podopiecznych Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie. Wpłatę prosimy kierować na rachunek Fundacji Północnej Izby Gospodarczej, nr rachunku: 64 1020 4795 0000 9102 0292 8406, w tytule prosimy wpisać „Darowizna – Akcja Mikołajkowa 2023„.

Tegoroczny finał akcji obędzie się w Zielonym Patio, dnia 7 grudnia o godzinie 18:30. Aby wziąć udział w evencie, prosimy o wyrażenie chęci uczestnictwa w wydarzeniu wieńczącym akcje wysyłając wiadomość na adres: anowak@polnocnaizba.plIlość miejsc jest ograniczona! 

Program eventu:

– Finał akcji charytatywnej „Zostań Świętym Mikołajem” na rzecz Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie,

– Uroczyste wręczenie odznak honorowych Gryfa Zachodniopomorskiego,

– Kolacja wigilijna,

– Świąteczny networking – okazja do spotkania w wyjątkowej atmosferze,

– Loteria z atrakcyjnymi nagrodami.