Bądź częścią zmian! Bolączki Polskiego Systemu Podatkowego – Postulaty Przedsiębiorców

W ubiegłym tygodniu Minister Finansów odwołał wdrożenie Krajowego Systemu e-Faktur. Jest to dobra informacja dla wielu przedsiębiorców, jednakże jesteśmy świadomi potrzeby wprowadzenia zmian w kwestiach podatkowych.

Problemów z pewnością jest dużo, dlatego zachęcamy Państwa do spotkania się 6 lutego o godzinie 14:00 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, aby wspólnymi siłami stworzyć listę uwag, spostrzeżeń oraz pomysłów zmian, które należy wprowadzić w celu poprawy sytuacji związanej z bolączkami systemu podatkowego.

Aby zgłosić swój udział w wydarzeniu, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: twojcik@polnocnaizba.pl.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w spotkaniu, które poprowadzi wiceprezes prezydium Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie oraz doradca podatkowy Michał Wojtas.

Plik do pobrania prezentowany podczas spotkania: PIG – 2024-02-06 – Bolączki Polskiego Systemu Podatkowego – Postulaty Przedsiębiorców