Niezwykle miło jest nam poinformować, że już 21 września 2023 roku, w Operze na Zamku w Szczecinie odbyła się druga edycja Baltic Economic Congress. Tegoroczny kongres podzielony został na 3 bloki tematyczne: Gospodarka i przemysł; Finanse, inwestycje i współpraca transgraniczna oraz Inspiracje! 


Drugą edycję Baltic Economic Congress zakończy motywujący powerspeech dr MATEUSZA GRZESIAKA!

Misją działań Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie – największej organizacji samorządu gospodarczego w Polsce jest działanie i tworzenie warunków na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Od ponad 25 lat nasza Organizacja wspiera inicjatywy gospodarcze, promuje współpracę w ujęciu międzyregionalnym oraz międzynarodowym, a także aktywnie uczestniczy w środowiskach opiniotwórczych.

Udział w wydarzeniu jest płatny, link do biletów: https://app.evenea.pl/event/2bec/

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: rbabilo@polnocnaizba.pl

Zwieńczeniem Kongresu będzie uroczysta Gala Finałowa Konkursu Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2023. Podczas wieczornej gali poznamy zwycięzców Konkursu, ponadto, zostaną wręczone wyjątkowe wyróżnienia – Buławy Nestora Przedsiębiorczości Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Wyróżnienie otrzymują wybitne osobistości, które całym swoim życiem pokazują, że sukces i droga na sam szczyt naznaczona jest ogromną pracą, zaangażowaniem i hartem ducha.

Część oficjalną Gali zakończy koncert KAYAH!

 Po części artystycznej wszystkich naszych gości zapraszamy na standing party w znajdującej się
w Operze na Zamku Galerii O.

P A R T N E R Z Y