Rusza akcja charytatywna – „Paka dla Zwierzaka”

Nasi futrzaści przyjaciele potrzebują pomocy. W obliczu rosnącej liczby bezdomnych i potrzebujących zwierząt postanowiliśmy ponowić akcję charytatywną „Paka dla Zwierzaka”.

Naszym celem jest zebranie karmy dla psów i kotów oraz środków finansowych, aby wspomóc schroniska oraz organizacje zajmujące się opieką nad bezdomnymi zwierzętami.

Naszą inicjatywę mogą Państwo wesprzeć, przynosząc pokarm dla zwierząt do siedziby Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie (al. Wojska Polskiego 86, 70-482 Szczecin) lub wpłacając darowiznę finansową na rachunek bankowy Fundacji Północnej Izby Gospodarczej (numer rachunku: 64 1020 4795 0000 9102 0292 8406). Prosimy, aby w tytule przelewu umieścić informacje: „Darowizna – Paka dla Zwierzaka 2024”

Prosimy lokalne firmy oraz instytucje o wsparcie naszej inicjatywy. Każda pomoc, niezależnie od jej rozmiaru, przyczyni się do poprawy życia zwierząt.

Prosimy o udostępnienie inicjatywy w Social Mediach. Dziękujemy za wszelką pomoc i zaangażowanie.