Śniadanie biznesowez faktoringiem w tle – Jak bezpiecznie rozwijać sprzedaż w niepewnych czasach

Serdecznie zapraszamy na śniadanie biznesowe organizowanie wspólnie z CRB Faktoring, podczas którego zdobędą Państwo cenne informacje na temat faktoringu i ochrony obrotu handlowego, które pomogą skutecznie rozwijać sprzedaż w każdych warunkach!

📅 Data: 28 listopada
🕙 Godzina: 10:00
📍 Miejsce: Siedziba Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie

🎙️ Prelegent: Wojciech Sadowski – Broker faktoringowy i ubezpieczeniowy z dwudziestoletnim doświadczeniem, posiadający uprawnienia KNF. Posiada bogate doświadczenie, które uzyskał w czołowych instytucjach finansowych. Obecnie jako lider kancelarii brokerskiej CRB Faktoring, dzieli się wiedzą na temat bezpiecznego rozwijania sprzedaży w niepewnych czasach.

🎙️ Prelegent: Marcin Różycki – Posiada 20-letnie doświadczenie w negocjacjach niestandardowych rozwiązań ubezpieczeniowych, poparte licznymi sukcesami. Od 2004 roku specjalizuje się w branży ubezpieczeń należności. W okresie od 2004 do 2015 roku pracował w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej Euler Hermes/Allianz Trade. Pełnił różne funkcje, w tym Managera zespołów sprzedażowych oraz Dyrektora Regionu Południowego w Biurze Sprzedaży Brokerskiej.

📩 Rejestracja: W celu zarejestrowania się na śniadanie biznesowe, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: twojcik@polnocnaizba.pl

Dowiedz się jak uzyskać pomoc w pozyskaniu środków obrotowych dla przedsiębiorstwa, jak zwiększyść możliwości finansowe firmy poprzez poprawę cash flow oraz jak uzyskać szeroką ocenę ryzyka współpracy z obecnymi przyszłymi kontrakentami krajowymi i zagranicznymi.