Spotkanie: „Przepis na rozwój – Akademia HR” – dofinansowanie nawet do 100% na usługi rozwojowe

Północna Izba Gospodarcza została partnerem projektu „Przepis na rozwój – Akademia HR”. To niezwykła szansa dla wszystkich mikro-, małych-, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, aby uzyskać wsparcie szkoleniowe i doradcze w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, w ramach Bazy Usług Rozwojowych (BUR).

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o możliwości pozyskania dofinansowania nawet do 100% na usługi rozwojowe zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 11:00 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

Z dofinansowania mogą skorzystać osoby odpowiedzialne za politykę personalną w firmie.

I TURA NABORU:

od 15.04.2024 godz. 8:00 do 18.04.2024 godz. 18:00.

Więcej informacji: KLIK

Zapraszamy!