Szkolenie: OBROTY ROSNĄ A ZYSKI SPADAJĄ. Rola Danych w Zarządzaniu Nowoczesnym Przedsiębiorstwem

Zapraszamy Państwa na seminarium, podczas którego eksperci FIM Consulting zaprezentują, w jaki sposób zarządzać danymi, aby podnieść efektywności i zyskowność działania przedsiębiorstw produkcyjnych, a także jak wykorzystywać dane do podejmowania optymalnych decyzji biznesowych.

Współczesne firmy szczególnie produkcyjne generują w ramach swojej działalności olbrzymie ilości danych. Dane te mogą być niezwykle użyteczne i wykorzystywane do podejmowania optymalnych decyzji biznesowych uzupełniając intuicję menadżerów. Niestety świadomość możliwości zagospodarowania danych a szczególnie celów oraz sposobów ich wykorzystania jest Polskich firmach ciągle relatywnie niska.

📅 15 lutego 2024

🕘 9:00 – 12:00

📍 Siedziba Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie (al. Wojska Polskiego 86, 70-482 Szczecin)

📧 W celu zarejestrowania się na wydarzenie, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: twojcik@polnocnaizba.pl